BAŞVURU
FORMU

 

ISTCUP ULUSLAR ARASI GENÇLER SPOR TURNUVASI

 ISTCUP Uluslararası İstanbul Gençler SPOR Turnuvası Türkiye’deki ve yurt dışındaki okullar, kulüpler ve özel grupları kapsar. Turnuvalar uluslararası  kuralları içinde yapılacak federasyonlar  hakemleri tarafından yönetilecektir. Istanbul içinden yada başka şehirlerden gelecek olan takımlar isterlerse kendi transferlerini yada konaklamalarını yapabilirler. İsteyen takımlar yabancı takımlar ile aynı şartlarda aynı otelde konaklayabilirler.
Detaylı bilgi için istanbul@istcup.com adresine yazınız.

ULUSLARARASI FUTBOL TUNUVASI 24-27 MART 2016

Turnuva 9-17 Yas gruplarını kapsar Kız ve erkek Futbol takımları içindir.

ULUSLARARSI ISTANBULSPOR TURNUVASI 26-29 MAYIS 2016

Turnuva 9-17 yaş gruplarını kapsar. FUTBOL - BASKETBOL -VOLEYBOL -HENTBOL takımları içindir.

HARMAN KÜLTÜL- FESTİVAL & SPOR  ORGANİZASYON 1987 Yılından bu yana Türkiye’de ve yurtdışında uluslararası kültür ve spor organizasyonu yapan kuruluşumuz spor-dans-müzik gibi bir çok organizasyonlarda uzman, tecrübeli ve deneyimli elemanlar ile hizmet vermektedir. Güvenli, disiplinli kültürel hizmetlere değer veren doğru eğitim verilmesinde fonksiyonel olan dikkatli, sevecen ve hoşgörülü eğitim topluluğuna sahip Beden Eğitimi öğretmenleri, konservatuar mezunu dans ve müzik eğitmenleri ve turizm dalında uzman rehberler ile kültür, spor ve müzik organizasyonu yapmaktayız.

 YURT DIŞINDA UNESCO’ ya bağlı birçok kuruluşa ( I.F.G - I.O.V , WIFOLK, CID -  EURO CHORUS ) üyedir . Amerika-New York HARS birliğine üye olan ve spor organizasyonlarında İTALYA- İSPANYA - MACARISTAN VE AVUSTURYA Spor turnuvalarının  temsilcisi alarak Türkiye’de bu kuruluşlara destek vermekteyiz.

 TÜRKIYE’DE  Gençlik ve Spor Bakanlığına, İstanbul il Spor müdürlüğüne, Türkiye Halk Oyunları Federasyonuna, İstanbul  Folklor  Federasyonuna üyedir.

 Sizlere yapmış olduğumuz aktiviteleri yurt dışında’ da aynı yaş grupları ile dünya kültürleri ile karşılaşma olanağı gezi programları ile görmeniz gereken tarihi ve turistik yerleri görme olanağı her şeyden önemlisi çeşitli ülkelerden arkadaşlık kurma olanağı sağlayan bu organizasyonlarımızda sizlere sağlıklı bir tatil olanağı sunabilmek bizleri mutlu kılacaktır.

Okulunuzdaki kültürel ve sportif faaliyetlerden HALK OYUNLARI, HALK MUZIGI, KORO, MODERN DANS, BANDO, FUTBOL, BASKETBOL, VOLEYBOL, HENTBOL, YÜZME, GÜREŞ, CİMNASTİK, TENİS branşlarında  Avrupadaki festival ve gezileri birlikte yapalım.

YURT DISINDAKI TURNUVALARA KATILMAK ISTERMISINIZ ?

www.istcup.com/yurtdisi.htm

YURT DISINDA KULTUR AKTIVITELERINE KATILMAK ISTERMISINIZ ?

www.harmanfolk.com/festivaller.htm

YURTDISINDA MUZIK - KORO -BANDO- SANAT MUZIGI FESTIVALLERINE KATILMAK ISTE ?

www.istanbulchorus.com/yurtdi.htm

HARMANSPORT ORGANISATION
Rasimpasa Mahallesi Macit Erbudak Sokak 34/1 Kadikoy - Istanbul - TURKEY
Tel : 00 90 216 346 13 54    -   Fax : 00 90 216 346 13 08
istanbul@istcup.com